Srebrne pamiątki na Chrzest. Obrazki, biżuteria – także grawerowane!

Tradycją jest wręczanie pamiątki Chrztu Świętego przez chrzestnych. To podarunek, który ma stanowić wspomnienie tego ważnego sakramentu. Obecnie bardzo popularne są srebrne podarunki, które mogą być poddane laserowemu grawerowaniu, aby nadać im indywidualny charakter.

Srebrne pamiątki Chrztu Świętego

Znalezienie odpowiedniej pamiątki Chrztu od chrzestnej nie musi być problemem. Dzisiaj najczęściej kupowane są upominki srebrne, które mogą posłużyć na wiele lat, także jako elegancka dekoracja.

Jakie srebrne pamiątki na Chrzest wybierane są najczęściej? Prawdziwy hit to srebrne obrazki z motywami religijnymi w formie płaskorzeźby, na przykład z wzorami Świętej Rodziny, Maryi, Anioła Stróża, Aniołków.

Również jako pamiątka Chrztu od chrzestnej sprawdzą się inne srebrne upominki, na przykład biżuteria – wisiorek z krzyżykiem albo medalikiem, srebrne kolczyki, symboliczne podarunki jak srebrna grzechotka, srebrna łyżeczka czy srebrny smoczek. Praktycznym prezentem może być też srebrna ramka na zdjęcia.

Pamiątki na Chrzest z grawerem

SREBRNE PAMIĄTKI NA CHRZEST

Aby srebrna pamiątka na Chrzest Święty nabrała unikatowego charakteru, warto poddać ją personalizacji. Oznacza to, że można umieścić na niej indywidualne napisy, na przykład imię dziecka i datę Chrztu, dedykację, życzenia.

Technika laserowego grawerowania w srebrze zapewnia maksymalną precyzję, a także odporność na ścieranie, aby upominek był pamiątką na wiele lat.

Aktualnie grawerowane srebrne upominki z okazji Chrztu Świętego można zamawiać również w internecie.