Tradycyjne obrazki srebrne jako pamiątka wyjątkowych chwil

Wyjątkowe grawerowane obrazki srebrne to propozycja drobnych, ekskluzywnych podarunków na wyjątkowe okazje. Są to produkty najczęściej o religijnym charakterze, zaliczane do dewocjonaliów. Elegancki obrazek na chrzest może być piękną pamiątką na całe życie dla dziecka, a pełne detali obrazki na rocznicę ślubu z dedykacją pozytywnie zaskoczą najbliższych związanych węzłem małżeńskim. Co najczęściej przedstawiają tego typu dewocjonalia, jak wyglądają, które warto wybrać?

Obrazki srebrne – bogate w detale religijne pamiątki

obrazek na chrzest z Aniołem Stróżem

Wykonane z wysokiej jakości srebra obrazki to pięknie, niewielkie pamiątki o religijnym charakterze. Na grawerowanej powierzchni obrazków srebrnych można odnaleźć wizerunki Matki Bożej, świętych, ostatniej wieczerzy czy świętej rodziny. Mogą być to także wizerunki czy sylwetki aniołów. Obrazkami srebrnymi określane są także srebrne ramki z grawerem oraz pamiątki ze srebrnymi dodatkami.

Jakie obrazki na rocznicę ślubu czy bierzmowanie warto kupić?

Wyjątkowe srebrne obrazki z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania to chętnie wybierany podarunek. Mogą przedstawiać świętego patrona, anioła lub inne religijne symbole. Podobnie jak wybór obrazka na rocznicę ślubu, warto uzależnić go od upodobań osoby obdarowanej. Dedykacja na obrazku podkreśli jego indywidualny charakter.

Wybór srebrnych obrazków na chrzest oraz pierwszą komunię

Obok drobnych biżuteryjnych prezentów również srebrny obrazek na chrzest jest świetną formą podarunku. Tematycznie nawiązujący do wydarzenia będzie stanowił doskonałą pamiątkę dla dziecka. Warto również zabrać o elegancką oprawę, opakowanie obrazka na chrzest.