Tradycyjny lampion na roraty

Wybór lampionów na roraty jest ogromny. Są one dostępne w nieskończonej liczbie wzorów i wersji kolorystycznych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się w ostatnim czasie lampion na roraty ze światłem LED-owym.

lampion na roraty

Tradycyjne lampiony na roraty


Jest niezwykle ciekawą alternatywą dla klasycznych lampionów, które posiadały zwykłą świeczkę. Oczywiście niektórym ludziom dalej będą odpowiadać tradycyjne lampiony, ale świat idzie do przodu, więc warto korzystać z nowych możliwości. Lampion na roraty jest wykorzystywany podczas mszy świętej na roratach. Jest to tradycja pielęgnowana przez katolików na całym świecie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pierwsza msza święta adwentowa zazwyczaj odbywa się rano lub w godzinach popołudniowych w czasie adwentu.

Zapalenie lampionów


Dzieci są odpowiedzialne za zapalenie lampionów, które symbolizują otwarte serca wierzących na przyjście Jezusa Chrystusa. Dużym zainteresowaniem cieszą się też lampiony wyprodukowane z papieru, które są oczywiście bezpieczne dla dzieci. Wszystkie lampiony są wykonywane w profesjonalnie do tego przygotowanych pracowniach. Pracownicy dbają o każdy detal, ponieważ mają świadomość jak ważna jest precyzja podczas produkcji lampionów. Warto kupować lampiony, które posiadają wszystkie atesty. Oznacza to wtedy, że nie stwarzają żadnego zagrożenia dla małego dziecka. Lampion na roraty jest przede wszystkim uwielbiany przez najmłodszych. Jest to rodzaj szczególnego nabożeństwa odprawianego tylko w czasie adwentu.